📞 צור קשר : 055-9398-064

חברת הובלת דירות בנטעים הובלת דירה במחיר משתלם בנטעים

שירותי הובלת דירה בנטעים

משנעים את דירתכם ברוגע ובעלויות שלא ציפיתם להן!

חדשות טובות! אתם עוברים משרד בנטעים? קצת בטרם תפתחו את החגיגות לקראת תאריך המעבר מכמיר הלב, עליכם לחפש משנעים אשר מקיימים הזזה של וילה בנטעים בתעריף לכל כיס. אנחנו באתר "הובלת בתים בנטעים" נרגשים להציג לכם שירותים ברמה הגבוהה ביותר ומחירים מפתיעים, שפשוט יעוררו בכם לכמוה לבצע מעבר דירה!

  • שינוע פירוק ואריזה והפקדת הדירה במחירים ללא תחרות!
  • העברת וילה בנטעים ביחד עם פירוק
  • אפשרות העברת הבית עם מנוף
  • אחסון של בית עם גינה לזמן לא ארוך, משהו כמו 7 ימים
  • ו/או זמן ארוך מאוד, בערך שלושים יום והרבה פעמים 365 יום
  • קבלו עכשיו הצעת עלות הכי מומלצת ברשת התקשרו:

מעבר בתי מגורים, ככה עושים את זה כיום

הטיפול שמגיע דרכנו זה לא שירות של העברה, אם כי בשבילכם מוגש אף שירות של שינוע ועיטוף ואריזת בתים. באופן הזה, אינכם צריכים לזרוק זמן רב באריזה של דירתכם, להיפך: תוכלו לקבל יד עוזרת מבחוץ רגע לפני ההובלה. שינוע בית קרקע היא בעצם שינוע רציני, מהסיבה ש# בתים מסוג זה מקיפים ים ציוד, וככה לבצע אריזה ברוב המקרים, היא בלתי קצרה. ולכן, תנו לעצמכם לעשות את השינוע לקל, פשוט ומהיר אצל חברה מומלצת ומעולה בסביבת נטעים. במקרה ובזמן הפירוק וvאריזה יתבהר לכם שיש אף פריטים שכלל לא יהיה ברצונכם לנייד עמכם, עליכם לדעת שאנו מספקים גם טיפולי הובלה ואחסון בית קרקע. ככה, החפצים שלכם יישמרו במחסן נוח עד התאריך בו יהיה ברצונכם להוציא את הדברים.

הובלה של פנטהאוז, מהי הדרך בה עשוי מחירון ההובלות

אז כמה תשלמו על הובלת בית? המענה לשאלה כזו הוא בעצם משתנה, ונע לפי גודל הבית שלכם, למימדי התכולה ולמאסה והמשקל הכוללים. יחד עם זאת, צצה הקושייה האם החברה מביאה עבורכם טיפולים נוספים כמו שירותים בהם נבצע עבורכם את שלב האריזה וכו'. מסיבה זו, עבור הצעה הוגנת ללא הפתעות, חייגו אלינו ונביא לכם סיוע מפתיעה וחסכונית!

ההסבר המושלם להובלה של מקומות המגורים

אחד המעברים וההעברות הכי מתבקשות הינה העברות בתי המגורים. במקרה וברגע האחרון אתם על סף להתרחב בקרוב ולעשות מעבר, כאן ב"הובלת בתים בנטעים" נותנים מענה על השאלות השכיחות ביותר שיש להן קשר להעברת מבנים. שאר ההובלות, אפילו הובלה מאיזור תל-אביב לאיזור השרון ובנוסף הובלות בית מאיזור ת"א לאיזור הדרום הן כוללות משהו זהה לכן החומר שעכשיו מגיע תואם לאנשים אשר דורשים להוביל את הבית שלהם ולעשות את הדברים בקלות יתירה.

מהם סוגי הפרטים שיש לספק למובילים?

דבר מספר 1 שחשוב לקיים ממש טרם העברת דירה בנטעים זה להעניק אינפורמציה למעבירים על ההובלה שלכם. כדוגמה, האם אתם צריכים שירות של הזזת קוטג' ו/או הובלות של בית של חדר? עד כמה שהפרטים שתושיטו ידייק בנכונותו, מסתבר שאפשר להפגיש אתכם עם סידורים רלוונטים יותר. בנוסף, תתבקשו להעביר מידע על חפצים כמו מספר החשמליים בדירתכם, את כמות הרהיטים, האם הרהיטים שלכם צריכים שירותי פירוק והרכבה והאם ישנם מוצרים כבדים מאוד שאותם ניתן לעשות על ידי הובלת בית בעזרת מנוף.

כמה ימים בטרם ההובלות מלאכת האריזה מתחילה?

בעוד ישנם אלו שנעזרים בטיפולי עסקי מעבר ומשיגים ליפוף פריטי הדירה על ידי מערך הובלה ותיק, יש אף כאלה שיעדיפו לבצע אריזה של התכולה שלהם בלי עזרה. באופן זה, צפה הקושייה והינה: כמה חודשים או שבועות בטרם ההובלות נכון לארוז את הבית. התשובה לשאלה כזו הפכפך במיוחד בהתבסס על המידה של הדירה שלכם. אם הינכם בתהליכי הזזת תכולת דירה במימדי 2 חדרים סתם כדוגמה, יש לכם הזדמנות לבצע אריזה כ-15 יום בממוצע בטרם ההעברה. במקרה ואנשי המקצוע נוסעים לביתכם כדי להתחיל העברות וילה או לחלופין הזזת בית גדול ברוחב כחמישה או שישה חדרים, יוצא שרוצה כמות זמן ממושכת לעבודה.

בקורולציה לאילו פרמטרים מוסכם תמחור ההובלה שלכם?

אז אילו כוחות מעלים ומורידים עבורכם את עלות ההזזה? הדבר הראשון הוא , כמו שכבר ניחשתם, מס' חדרי השינה ומשקל הדברים. תמחור שינוע בית מגורים רחב בשטח 5 חדרי שינה, יתומחר גבוה לעומת הובלות של בית עם חדר יחיד , סתם כדוגמה. יש לציין, האם הינכם משתמשים בטיפולים אקסטרה כמו שאנחנו נפרק ונרכיב את הארונות מטבח, עבודת מנוף שעוברת תמחור על פי שעות השינוע ואם סבלים עושים דרכם לתת יד. בנוסף, המרחק בין בתי המגורים גם כן משנה את הפיתרון לקושייה כמה תשלמו על הובלת דירות. ככל שהמרחק בין הבית הקיים לביתכם העתידי רב יותר, על פי זה מחיר ועלות השינוע ממריאה. בתור דוגמה, הובלה של בית מאיזור המרכז לאיזור הצפון תגרום לכם להוציא יותר בניגוד להובלות של בית קרקע בגוש דן לכתובת ואיזור שונה במרכז. דבר נוסף שיש בו להשפיע לכם על מחיר ההובלות זה המתודה של האריזה ופירוק שאתם עושים.

באיזה אופן האריזה ופירוק שאתם מבצעים. מסוגלת להפוך לזול יותר את תעריף המעבר?

מבצעים אריזה של המשרד או הדירה לפני העברת דירה מן הצפון אל הדרום? אירזו באופן משכיל! על פי כמות הארגזים וקופסאות, מסתבר שתוציאו סכום מזערי יותר של מזומן על המעבר. ע"כ, גם במידה ואתם לקראת מעבר בית עם קומות ו/או הזזה של וילה, סחטו עד תום את בית העסק בקרטון ועשו את המקסימום להותיר במינימום של המינימום איזורים ריקים בפנים שלהם. לא קשה להבין: כמות גדולה של קרטונים ברכב השינוע, עלות גבוהה יותר למעבר הדירה שלכם.

MoversBaytim

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *