📞 צור קשר : 055-9398-064

חברת הובלת דירות בעלי זהב הובלת דירה במחיר משתלם בעלי זהב

שירותי הובלת דירה בעלי זהב

מזיזים את הבית שלכם בשאנטי ובעלויות שלא ציפיתם להן!

מזל טוב! הינכם עוברים דירה בעלי זהב? קצת בטרם תתחילו באירועים בציפייה ליום השינוע מכמיר הלב, עליכם להזמין מסיעים שמקיימים מעבר בית עם גינה בעלי זהב והסביבה בתעריף לכל כיס. באתר שלנו "הובלת בתים בעלי זהב" גאים לחשוף בפניכם שירותים איכותיים ומחירים מפתיעים, אשר פשוט ידחפו אתכם לכמוה לבצע מעבר דירה!

  • העברה אריזה ופירוק ואבטחת הבתי מגורים בעלויות ותמחורים נהדרים!
  • מעבר בית עם גינה בעלי זהב ביחד עם פירוק
  • אופציית ההעברה בהזמנת מנוף
  • אחסון תכולת וילה לזמן מוקצב, משהו כמו 7 ימים
  • ו/או זמן ארוך מאוד, משהו כמו 30 יום ובדרך כלל שנה
  • קבלו עכשיו הצעת עלות הכי זולה ברשת חייגו:

מעבר דירות מגורים, ככה עושים את זה כיום

הטיפול אשר מגיע בעזרתנו איננו שירות של שינועים, אם כבר, ההיפך: לשירותכם מוצע גם שירות של העברה ואריזה של דירות. על-ידי כך, אין צורך לבזבז שעות ארוכות בלארוז את דירתכם, אם כבר, ההיפך: אתם מקבלים ידיים נוספות רגע לפני הטיפול. העברות בית גדול הינה העברה רצינית, מהסיבה ש# בסגנון זה מונים כמות גדולה של דברים, וע"י כך עשיית אריזת הבית באופן טבעי, הינה לא קצרה. ולכן, תנו לעצמכם אוקיי לעשות את שירות ההובלה לבלתי-מסובך, זריז ובלי סיבוכים עם מוביל ענק בתחומי עלי זהב. במקרה שבזמן הפירוק יתבהר לכם שיש גם חפצים שלא יהיה ברצונכם להעביר עמכם, אל תשכחו שברשימתנו טיפולי העברה ואחסנת בית פרטי. באופן זה, התכולה שלכם יישמרו על-ידי אחסון מעולה עד הזמן אשר בו תרצו להוציא את הדברים.

מעבר בית עם גינה, באיזה אופן מורכב עלות המעבר

בואו ניגש לזה, כמה תעלה העברת דירה? התשובה לשאלה כזו הוא בעצם תזזיתי, ומשתנה בקורולציה מספר חדרים שבבעלותכם, למימדי האביזרים ולמאסה והמשקל הכוללים. בנוסף, צצה התהייה האם החברה מגישה עבורכם סיוע נוסף כדוגמת שירותים בהם נארוז בשבילכם וכיוצא בזאת. ע"כ, עבור קבלת הצעת מחיר משתלמת בלי רבב, פנו אלינו ונדאג בשבילכם לעסקה זולה מן המצופה ונגישה!

המדריך המלא לשנוע של המשרדים והבתים

אחד השינועים וההעברות הפופולאריות ביותר היא למעשה הובלה של החדרים ובתי המגורים. במצב בו קלטתם שאתם עתידים להתפשט בעתיד הקרוב ולהוביל את דירתכם, אנו כאן ב"הובלת בתים בעלי זהב" עוזרים לכל התהייות הכי טיפוסיות שמתקשרות להזזה של חדרים. כל סוגי ההובלות, גם הובלת בית מן המרכז לאיזור השרון פלוס העברת דירה מאיזור תל-אביב לאיזור הדרום אוצרות בחובן משהו דומה אם כן, המידע הבא תואם לכל החבר'ה שמעוניינים לעבור דירה ולבצע את זה בקלות אדירה.

מהם הפרטים שדרוש לתת לאנשי מקצוע?

עניין מס' 1 שצריך לקיים ממש טרם הובלה של בית באיזור עלי זהב הינו לתת פרטים לאנשי הצוות בכל הנוגע לשינוע שאתם מבצעים. סתם כדוגמה, האם הינכם מחפשים שירותי הזזת בית עם גינה או הזזת בית של חדר? ככל שהמידע שתעבירו ידייק בנכונותו, מן ההיגיון שאופציונלי לתת לכם אפשרויות של נוחות רלוונטים יותר. כמו כן, תתבקשו להעביר פרטים במה שקשור לפריטים כמו למשל מספר החשמליים נמצאים אצלכם, כמה פריטי ריהוט, האם הרהיטים שלכם זקוקים לעבודות ביצוע פירוק והרכבה וציינו אם יש לכם אובייקטים כבדים מאוד אשר אותם אופציונלי לבצע באמצעות הובלת בית בהזמנת מנוף.

כמה ימים בטרם הובלות הרהיטים מבצעים אריזה?

ישנם עוברי דירה המסתייעים בעבודות עסקי שינוע וזוכים לליפוף פריטי הדירה על ידי מערך מובילים ותיק, יש גם כאלה אשר מעדיפים לבצע אריזה של הפריטים שלהם ללא עזרה. ככה, צצה הקושייה והינה: מהי מרוצת הזמן בטרם מעבר הדירה ראוי לאסוף את החפצים של הדירה. המענה לשאלה זו תנודתי במיוחד בהתבסס על הרוחב של דירתכם. במידה והינכם עושים הזזת תכולתה של דירה בגודל של 2 חדרים למשל, תוכלו לבצע אריזה כשבועיים פלוס מינוס עוד לפני ההעברה. במצב בו אנשי המקצוע מגיעים אליכם בשביל לקיים הובלות של בית קרקע ו/או הובלת בית עם גינה הינו ברוחב חמישה או שישה חדרים, הרי שנזקק שעות רבות לאריזה.

על פי מה יוחלט מחירון המעבר שאתם מבצעים?

בואו ניגש לעניין, איזה גורמים מעלים ומורידים עבורכם את מחיר ההובלה? דבר מס' 1 זה , כמו שכבר ניחשתם, מספר החדרים ומשקל הרהיטים. תמחור הובלה של בית מגורים ענקי בגודל חמש חדרי שינה, יתומחר גבוה לעומת שינוע חדר בודד למשל. בנוסף, לגבי היותכם מנצלים שירות אקסטרה כמו שאנחנו לא נשכח לפרק ולהרכיב את הרהיטים, שירותי הנפה שתמחורה נעשה בקורולציה ל# שעות מלאכה והאם צוות של אורזים שמים פעמיהם אליכם לעמוד לרשותכם. כתוספת, טווח הנסיעה בין הדירות אף הוא משנה את התשובה לשאלתכם מהו התעריף של הובלה של בית. ע"פ זמן הנסיעה, ככל שהוא בין הדירה הנוכחית לביתכם הטרי יותר ארוך, מן ההיגיון שעלות ההובלה מרקיעה. סתם כדוגמה, הובלות בית מן המרכז לאיזור הצפון תעלה לכם יותר בניגוד להזזה של וילה במרכז למקום שונה באיזור גוש דן. עוד עניין שיש ביכולתו להוריד או להעלות עבורכם את מחירון ההובלות הינו הצורה של הפירוק ואריזה שאתם עושים.

באיזו דרך הפירוק ואריזה שאתם עושים. עתידה להצניח את תעריף ההנעה?

הינכם מבצעים מארז של הבית או המקום לפני העברת דירה מדרום הארץ לצפון הארץ? בצעו את האריזה עם שכל! ככל שיהיו לכם יותר קופסאות קרטון, כך תשלמו פחות כסף על ההובלה. לפיכך, גם אם אתם לקראת הזזת בתי מגורים ו/או הזזת קוטג’, השתמשו עד תום ונצלו את העסק בקופסאות ועשו את המקסימום שיהיה כמה שפחות מקום ריק בפנים שלהם. המשוואה היא פשוטה: יותר ארגזים על -גבי המסחרית, עלות גבוהה יותר לשינוע הבית.

MoversBaytim

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *