📞 צור קשר : 055-9398-064

חברת הובלת דירות בתקומה הובלת דירה במחיר משתלם בתקומה

שירותי הובלת דירה בתקומה

מזיזים את דירתכם בשאנטי ובמחיר מפתיע!

ברכותינו! החלטתם שאתם עוברים משרד בתקומה? קצת בטרם תפצחו בהילולות בציפייה ליום הסוחפני, לא לשכוח למצוא מניידים אשר מוציאים לפועל הובלות של בית פרטי באיזור תקומה בעלות נמוכה. באתר שלנו "הובלת בתים בתקומה" מאושרים להראות לכם שירות מקצועי ומחיר אטרקטיבי, שלגמרי יעוררו בכם לשאוף לעשות מעבר!

  • מעבר אריזה ואחסון הדירות מגורים בתעריפים מתחת לשוק!
  • שינוע בית עם גינה בתקומה עם אריזה
  • אפשרות ההעברה יחד עם מנוף
  • אחסון תכולת בית עם גינה לזמן מוקצב, בערך שבעה ימים
  • / תקופה ארוכה של 30 ימים ובדרך כלל שנה
  • בואו לקבל הצעה הכי טובה בשוק התקשרו:

הובלה של בתים פרטיים, זו הדר בה עושים זאת בתקופתנו

השירות המוצע בעזרתנו זה לא שירות של הובלות, אם כבר, ההיפך: בשבילכם מוגש אף עבודות הובלה ואריזה של בתים. כך, אין שום סיבה להשקיע שעות רבות באריזה של ביתכם, אם כבר, ההיפך: אתם זוכים לקבל הכוונה נוספת קצת בטרם העבודה והשירות. הובלה של קוטג' היא בעצם מעבר רציני, כי מן הסוג הזה יש בהם המון ציוד, וככה הוצאה לפועל של אריזה ברוב המקרים, הינה ארוכה. על כן, אשרו לעצמכם לעשות את שירות ההובלה לבלתי-מסובך, ללא סיבוכים ובזריזות אצל מקצוען פרפקט בתחומי תקומה. אם בעת האריזה יובן לכם שיש גם פריטים שלא יהיה ברצונכם לקחת עמכם, עליכם לדעת שיש לנו שירות של הובלה ואחסון וילה. כך, הפריטים שלכם יהיו שמורים על-ידי אחסון נפלא עד אשר יתאפשר לכם להוציאם.

העברת פנטהאוז, באיזו דרך מורכב מחירון הובלות הרהיטים

בואו ניגש לזה, כמה תשלמו על העברת דירה? המענה לשאלה זו הינו תזזיתי, ונע בהתאם גודל הדירה שבבעלותכם, למימדים של האיבזור ולכובד שלה. גם כן, עולה הקושייה האם חברת ההובלה מאפשרת עבורכם סיוע מהצד כמו למשל פירוק הרהיטים ואריזתם והרשימה ממשיכה. אם כך, בשביל הצעה הוגנת ללא אותיות קטנות, דברו איתנו ותמיד תמצאו הצעה זולה מן המצופה ונורמלית!

ההסבר השלם למעבר המשרדים והבתים

אחד המעברים וההעברות הכי מוזמנות היא למעשה הובלת בתי המגורים. במקרה ואתם ניצבים במצב בו אתם על סף להתפרש בעתיד הקרוב ולבצע העברה של הבית שלכם, אנו באתר "הובלת בתים בתקומה" משיבים על הקושיות הכי טיפוסיות בעלות קשר להזזת מבנים. כל הובלה אחרת, אף הובלות בית מתל אביב והסביבה לאיזור השרון ובנוסף הובלה מהמרכז לדרום יש בתוכן גורם דומה מסיבה זו, החומר לדלקמן מתאים לאנשים שזקוקים ללעבור דירה ולעשות זאת בקלות יחסית.

מה המידע שנדרש להעביר למובילים?

עניין מס' אחת שאנו מציעים לבצע ממש טרם העברת דירה באיזור תקומה זהו לספק פרטים לפועלים בכל הנוגע למעבר שאתם עושים. סתם כדוגמה, האם הינכם מחפשים טיפולי שינוע בית קרקע או הזזה של דירת חדר? לפי הרמה שהפרטים שתביאו יהיה מדויק יותר, מן ההיגיון שאופציונלי להצמיד לכם אופציות נוחות שיהיו מתאימים לצרכים שלכם. יחד עם זאת, תאלצו להעניק מידע על דברים כגון כמה מוצרי חשמל נמצאים בדירתכם, כמה פריטי ריהוט, האם הציוד שברשותכם זקוקים לשירותי ביצוע פירוק והרכבה והאם ישנם פריטים כבדים וגדולים אשר אותם הגיוני לקיים דרך הובלה של בית עם מנוף.

כמה שבועות לפני ההובלה מבצעים אריזה?

יש עוברי דירה המסתייעים בשירות של תאגידי העברות דירה ומרוויחים עיטוף פריטי הדירה באמצעות מערך הובלה מעולה, יש גם שמעדיפים לאסוף את התכולה שלהם לבד. בצורה זו, מופיעה הקושייה והינה: מהי מרוצת הזמן לפני השינוע מומלץ לבצע אריזה של הדירה. הפיתרון לשאלה זו נזיל בעיקר וזאת ע"פ גודל ביתכם. במידה והינכם בתוך הזזה של תכולת בית במימדי כ-2 חדרים כדי שתקבלו מושגים, אתם יכולים לבצע אריזה כ-15 יום פלוס מינוס לפני מעבר. במקרה והמובילים באים לדירתכם כדי לקיים העברות וילה / הזזת בית פרטי הינו בגודל חמישה / שש חדרי שינה, מן ההיגיון שנצרך זמן רב יותר לאריזה ולכל השאר.

ע"פ אילו פרמטרים יקבע תעריף השינוע שאתם מבצעים?

אם כן, אילו דברים משפיעים לכם על תמחור ההנעה? דבר מספר אחת הינו , לא מפתיע, כמות חדרי השינה ורוחב התכולה. תעריף העברת בית מגורים רחב בגודל 5 חדרי שינה, יהיה במחיר יקר בהשוואה להזזה של דירת סטודיו בתור דוגמה. בל נשכח, לגבי האם הינכם משתמשים בשירותים משלימים כגון מצב בו לאחר ההגעה ליעד אנחנו לא נוטשים אתכם! נפרק ונרכיב את הרהיטים, עבודת מנוף אשר מתומחרת לפי שעות השינוע ואם מעבירים נשלחים לעשות את זה פשוט עבורכם. יחד עם זאת, מרחק הנסיעה בין הנקודות גם כן משנה את התשובה לשאלה מהו התעריף של הובלת בית. ע"פ זמן הנסיעה, ככל שהוא בין הבית העכשווי לדירתכם העתידית יותר ארוך, כך עלות ההובלה עולה. למשל, הובלה מאיזור תל-אביב לאיזור הצפון תגיע לתשלום גבוה שלא בדומה להובלות של דירת קרקע באיזור השפלה אל דירה אחרת באיזור המרכז. עוד עניין כזה שחד משמעית מסוגל להשפיע לכם על תמחור הובלות הרהיטים זה שיטת האריזה ופירוק שאתם מבצעים.

מהי הדרך בה הפירוק ואריזה שאתם עושים. יכולה להוזיל את תעריף ההנעה?

האם הינכם מבצעים אריזה של הבית או הדירה ממש לפני הובלת דירות מן הצפון אל הדרום? בצעו את האריזה בחכמה! לפי כמות הארגזי קרטון, מסתבר שתבזבזו כמות קטנה יותר של מזומן על העברת הדירה. על-כן, אף אם אתם בטרם שינוע משרדים ודירות או העברות בית פרטי, סחטו עד תום את המאחסן / המוביל בארגזים ונסו שיהיה באופן מינימלי מקום ריק בחלק הפנימי שלהם. המשוואה היא פשוטה: כמות גדולה של קופסאות קרטון במשאית, תוספת מחיר לשינוע הדירה.

MoversBaytim

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *